Stucco Sp. z o.o.
80-297 Banino, Dąbrowa 5A
woj. pomorskie


tel.: +48 (58) 6600020
fax.: +48 (58) 6295972
e-mail:
stucco@stucco.com.pl

 

Strona główna

Nasze przedsiębiorstwo istnieje od 1995 r. W 2001 r. zostało wniesione aportem do spółki pod nazwą STUCCO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Dąbrowie k. Gdyni, zarejestrowanej w Sądzie Rejonowym w Gdańsku z kapitałem zakładowym 1.600.000 zł (wpłacony).  Specjalizujemy się w generalnym, kompleksowym wykonawstwie robót elewacyjnych, a w szczególności w docieplaniu ścian zewnętrznych budynków metodą lekką-mokrą oraz metodą wentylowaną.

Wykonujemy elewacje BSO z wykończeniem tynkami szlachetnymi, tynkami imitującymi drewno i kamień, płytkami klinkierowymi oraz kamiennymi. Wdrożyliśmy również systemy elewacyjne wentylowane z okładzinami np. Reynobond, Alucobond, HPL, Euronit. Wykonujemy także prace tynkarskie wewnętrzne oraz malarskie. Stosujemy technologie i materiały firm renomowanych na rynku europejskim. Wdrażamy najnowsze technologie w wykonawstwie elewacji.

Dysponujemy fachowym personelem, niezbędnym sprzętem, transportem i zapleczem magazynowym. Stosujemy surowy system wewnętrznej kontroli jakości dzięki czemu gwarantujemy wysoką jakość i estetykę naszych realizacji. Do bezpośredniego wykonywania prac wykorzystujemy sprawdzony zespół naszych długoletnich pracowników. Aktualnie firma zatrudnia 110 osób na umowę o pracę.

Jakość na miarę Twoich oczekiwań to nie pusty slogan reklamowy, lecz konkretna informacja o rzetelności naszej firmy.